ווטסאפ
  • אנחנו מגיעים לאיזור המרכז בלבד, לצפייה ביעדיים

  • מנימום ההזמנה באתר הוא 220 ש"ח.

אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו ליהנות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

להרשמה

מדיניות משלוחים

משלוחים, איסוף עצמי, החזרות והחלפות

 

הזמנות וימי חלוקה

המשלוחים יסופקו ללקוחות בימים שני עד חמישי בין השעות 08:00-16:00 וביום שישי החל מ 08:00 בבוקר ועד 14:00. אנו ניצור עמכם קשר ונעדכן טווח שעות הגעה מדויק. הזמנות ניתן לבצע בכל ימות השבוע. ההזמנות ליום המשלוח יסגרו יומיים קודם לכן ועד השעה 12:00. לדוגמא, הזמנות ליום שלישי יסגרו ביום ראשון עד השעה 12:00. כל הזמנה שתיכנס לאחר המועד הזה תועבר לאספקה ליום המשלוח העוקב אחריו. הזמנות לערבי חג יתבצעו עד יומיים לפני ערב החג ועד השעה 16:00.

 

אנו מבצעים משלוחים לערים הבאות: תל אביב- יפו, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, פתח תקווה, כפר שמריהו, רמת השרון, הוד השרון, רעננה והרצליה. 

 

במידה והישוב שלכם אינו מופיע בין אפשרויות החלוקה, ניתן ליצור איתנו קשר בוואטסאפ בקישור הבא: 972526611302 או במייל  eatstelaviv@gmail.com ואנו ננסה להגיע אליכם.

בנוסף אם הינך מעוניין באספקת המשלוח ביום או בשעה ספציפיים, השונה מהמופיע באתר, ניתן לפנות אלינו בוואטסאפ או במייל במטרה לתאם משלוח.

דמי המשלוח משתנים לפי היעד.

הזמנות מעל סכום של 700 ₪ לא יחויבו בדמי משלוח (הסכום אינו כולל את עלות המשלוח).

 

איסוף עצמי:

ללא עלות

 

שעות הפעילו לאיסוף בסניף:  08:00-14:00

האיסוף יתבצע מסניף שינקין בכתובת שינקין 20 ת"א.

 

החזרות והחלפות

החברה פועלת בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981, בכל הנוגע לביטולה של עסקת מכר מרחוק, החזרת מוצרים וביטול שירותים שהוזמנו.

הרוכשים יכולים לבטל את העסקה ולהחזיר מוצרים כגון בקבוקי אלכוהול, כוסות וציוד נלווה ובלבד שהמוצרים הוחזרו כשהנם שלמים ולא ניזוקו וסגורים בעטיפתם או באריזתם המקורית. לא תתאפשר החזרה של מוצרי מזון ושל יינות, שכן החזקתם של אלה ומשלוחם מחייבים שמירה קפדנית על תנאים מבוקרים.

בכפוף למפורט לעיל ולהלן, הרוכש או הרוכשים – מבצעי ההזמנה (ולא הנמען) רשאים להחזיר כל מוצר שנרכש מהאתר (כאמור, למעט יינות ומוצרי מזון), באמצעות פנייה בכתב לחברה, עד 14  ימים מיום שהתקבלו בכתובת הנמען ולקבל זיכוי כספי תמורתם.

בכל הנוגע לביטול שירותים שהוזמנו, יוכל הרוכש לבטל את השירות שהוזמן בתוך 14 ימים מיום ההזמנה או מיום קבלת אישור ההזמנה, לפי המאוחר, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימי עסקים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.

על הרוכש להחזיר את המוצר לחברה על חשבונו, או לחילופין, לבקש מהחברה שישלחו שליח לאיסוף המוצר והחזרתו על חשבון הרוכש (החברה שמורת לעצמה את הזכות לסרב לבקשה זו). על הרוכש לצרף למוצר המוחזר את חשבונית רכישתו, או העתק אישור ההזמנה שנשלח בדואר אלקטרוני.

לאחר החזרת המוצר, או ביטול השירות שהוזמן, יזוכה הרוכש במחיר ששילם עבורו. אם ביטול ההזמנה איננו עקב פגם במוצר או עקב אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שהחברה מסרה לרוכש לגביו, תהיה רשאית החברה לחייב את הרוכש בדמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר, או 100 ₪, לפי הנמוך מבין השניים. יובהר כי גם אם ביצע הרוכש ביטול הזמנה לפני שהתקבל המוצר בכתובת הנמען, תהיה החברה רשאית לחייבו בתשלום דמי ביטול כאמור.

אין בהוראות פרק זה בתנאים כדי לגרוע מכל זכות ביטול או זכות אחרת העומדת לרוכשים בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לרבות ביטול עסקת מכר מרחוק על ידי רוכש שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש. החברה מקפידה לפעול בהתאם להוראות החוק.

לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית.

 

לביצוע החזרה או החלפה, ולפרטים נוספים אנא פנו אלינו במייל: eatstelaviv@gmail.com.